Copyright 2022 - Custom text here

DIREKTORI PEGAWAI

Pengurusan Tertinggi

Pegawai Emel Jawatan
- - Pengarah
James Tiri Maran james@kmsw.matrik.edu.my Ketua Jabatan Matematik
Saifuzzaman bin Abdul Razak saifuzzaman@kmsw.matrik.edu.my Ketua Jabatan Hal Ehwal Pelajar
Misinah Binti Mahamad Fadzil misinah@kmsw.matrik.edu.my Ketua Jabatan Sains
Roziah binti Derasit roziahderasit@kmsw.matrik.edu.my Ketua Jabatan Sastera Ikhtisas dan Sains Sosial
Kristy Ann Antan kristy.ann@kmsw.matrik.edu.my Pembantu Setiausaha Pejabat

Unit Pentadbiran

Pegawai Emel Jawatan
Jubaidah Binti Hassan jubaidah@kmsw.matrik.edu.my Pegawai Eksekutif Kanan
Noorita Binti Hapni noorita@kmsw.matrik.edu.my Ketua Pembantu Tadbir
Suria Binti Kussim suria@kmsw.matrik.edu.my Pembantu Tadbir
Nur Ezzati Dora Kubal Abdullah nur.ezzati@kmsw.matrik.edu.my Pembantu Tadbir
Siti Azimah Binti Jalani siti.azimah@kmsw.matrik.edu.my Pembantu Tadbir
Selbiah Binti Nawi selbiah@kmsw.matrik.edu.my Pembantu Tadbir
Errafastillea Binti Iswandi erra@kmsw.matrik.edu.my Pembantu Tadbir
Dahliana Anak Runggeng dahliana@kmsw.matrik.edu.my Pegawai Khidmat Pelanggan
Sameon Bin Amit sameon@kmsw.matrik.edu.my Pemandu Kenderaan
Marjan Bin Matlazim marjan@kmsw.matrik.edu.my Pemandu Kenderaan
Ahmad Saindin Bin Saimin saindin@kmsw.matrik.edu.my Pembantu Operasi
Nur Azmahani Binti Jamil azmahani@kmsw.matrik.edu.my Pembantu Operasi

Unit Kewangan

Pegawai Emel Jawatan
Mohd Nurharfiezzie Bin Lehen (Ketua Unit) harfiezzie@kmsw.matrik.edu.my Penolong Akauntan
Cynthia Maria Lukas cynthia@kmsw.matrik.edu.my Penolong Akauntan
Nurul Shakila Binti Ibrahim nurul.shakila@kmsw.matrik.edu.my Pembantu Tadbir Kewangan
Sofia Binti Rajei sofia.rajei@kmsw.matrik.edu.my Pembantu Tadbir Kewangan

Unit ICT

Pegawai Emel Jawatan
Fauzi Bin Zainal Abidin (Ketua Unit) fauzi.zainal@kmsw.matrik.edu.my Pegawai Teknologi Maklumat
Nor Hamsiah Binti Noor norhamsiah@kmsw.matrik.edu.my Penolong Pegawai Teknologi Maklumat
Mohammed Faridzamani bin Kamaruddin farid@kmsw.matrik.edu.my Juruteknik Komputer
Mohammad Syazwan Bin Azis syazwan@kmsw.matrik.edu.my Juruteknik Komputer

Unit Pusat Sumber

Pegawai Emel Jawatan
Shamsiah Binti Muhammad (Ketua Unit) shamsiah@kmsw.matrik.edu.my Pustakawan
Santuz Anak Jackie santuz@kmsw.matrik.edu.my Penolong Pustakawan
Noraini Binti Ebni noraini@kmsw.matrik.edu.my Pembantu Pustakawan
Sophia Anak Steward Maurice sophia@kmsw.matrik.edu.my Pembantu Pustakawan

Unit Pembantu Makmal

Pegawai Emel Jawatan
Patra Bin Ramli (Ketua Unit) patra@kmsw.matrik.edu.my Pembantu Makmal
Siti Bahiyah Binti Suhaili sitibahiyah@kmsw.matrik.edu.my Pembantu Makmal
Noraini Binti Mohd. Aripin norainiaripin@kmsw.matrik.edu.my Pembantu Makmal
Nurafiezayana Binti Ismanto nurafiezayana@kmsw.matrik.edu.my Pembantu Makmal
Juliana Siti Anak Nuri juliana.nuri@kmsw.matrik.edu.my Pembantu Makmal
Jamaliah Binti Abu Jalal jamaliah.abu@kmsw.matrik.edu.my Pembantu Makmal
Aiza Binti Hussain aiza.abu@kmsw.matrik.edu.my Pembantu Makmal

Unit Hal Ehwal Pelajar

Pegawai Emel Jawatan
Ahmad Syuhud Bin Shuhim syuhud@kmsw.matrik.edu.my Pegawai Hal Ehwal Pelajar
Yip Hiong Chang yip@kmsw.matrik.edu.my Pegawai Kaunseling
Minah Binti Darahim minah.darahim@kmsw.matrik.edu.my Penyelia Asrama
Kartimah Binti Kawi kartimah@kmsw.matrik.edu.my Penyelia Asrama
Nuur Khairunnisa Binti Idris nuur.khairunnisa@kmsw.matrik.edu.my Penyelia Asrama

Unit Peperiksaan

Pegawai Emel Jawatan
Mohd Khairul Afnan Bin Mustapha khairul.afnan@kmsw.matrik.edu.my Pegawai Perkhidmatan Pendidikan

Unit Bahasa Inggeris

Pegawai Emel Jawatan
Saw Lee Wei (Ketua Unit) sawleewei@kmsw.matrik.edu.my Pegawai Perkhidmatan Pendidikan

Unit Biologi

Pegawai Emel Jawatan
Genevie Eleanor Anak Ruby (Ketua Unit) genevie@kmsw.matrik.edu.my Pegawai Perkhidmatan Pendidikan
Awang Najib Bin Awang Mohamad awang.najib@kmsw.matrik.edu.my Pegawai Perkhidmatan Pendidikan
Muhammad Hafizuddin Bin Kamarudin hafizuddin@kmsw.matrik.edu.my Pegawai Perkhidmatan Pendidikan

Unit Fizik

Pegawai Emel Jawatan
Mohd Aiman Bin Mohd Adli (Ketua Unit) aiman@kmsw.matrik.edu.my Pegawai Perkhidmatan Pendidikan
Mary Gwadoline Anak Yusus mary@kmsw.matrik.edu.my Pegawai Perkhidmatan Pendidikan
Shafiq Bin Rasulan shafiq@kmsw.matrik.edu.my Pegawai Perkhidmatan Pendidikan

Unit Kimia

Pegawai Emel Jawatan
Ahmad Farid Bin Yang Abd Talib (Ketua Unit) ahmadfarid@kmsw.matrik.edu.my Pegawai Perkhidmatan Pendidikan
Mohammad Hafizan Bin Mat Kamil hafizan.kamil@kmsw.matrik.edu.my Pegawai Perkhidmatan Pendidikan

Unit Matematik

Pegawai Emel Jawatan
Robert anak Nyalan (Ketua Unit) robert@kmsw.matrik.edu.my Pegawai Perkhidmatan Pendidikan
Mohd Noor Hafizee bin Zulkaflee hafizee@kmsw.matrik.edu.my Pegawai Perkhidmatan Pendidikan
Noorhuda Binti Ahmad Toha noorhuda@kmsw.matrik.edu.my Pegawai Perkhidmatan Pendidikan

Unit Pengajian Am

Pegawai Emel Jawatan
Mas Aida Binti Nordin (Ketua Unit) masaida@kmsw.matrik.edu.my Pegawai Perkhidmatan Pendidikan

Unit Pendidikan Islam / Pendidikan Moral

Pegawai Emel Jawatan
Ammar Bin Ahmad (Ketua Unit) ammar@kmsw.matrik.edu.my Pegawai Perkhidmatan Pendidikan

Unit Kokurikulum

Pegawai Emel Jawatan
Ahat @ Salim bin Angas (Ketua Unit) salim@kmsw.matrik.edu.my Pegawai Perkhidmatan Pendidikan

Unit Sains Komputer

Pegawai Emel Jawatan
Sandran Bin Abdullah (Ketua Unit) sandran@kmsw.matrik.edu.my Pegawai Perkhidmatan Pendidikan
Tevya A/P Lechumanan tevya@kmsw.matrik.edu.my Pegawai Perkhidmatan Pendidikan

f t g m

Hubungi Kami :

Kolej Matrikulasi Sarawak
Kementerian Pendidikan Malaysia
Lot 216, Fasa ll, Taman Perindustrian Sejingkat
Lorong Demak Indah 5A1
93050 Kuching, Sarawak
 
TELEFON
082 - 439 100
 
FAX
082 - 439 108
 
EMAIL

GPS
LATITUDE : 1.600
LONGITUDE : 110.429

Media Sosial

KMSW.tv
matriks.sarawak
 

Penafian

Kerajaan Malaysia tidak bertanggungjawab terhadap sebarang kehilangan atau kerosakan yang dialami kerana menggunakan maklumat dalam laman web ini.Hakcipta Terpelihara © 2018. Kolej Matrikulasi Sarawak Kementerian Pendidikan Malaysia

CoalaWeb Traffic

Today27
This week71
This month850
Total75164

Visitor Info

  • IP: 44.200.30.73
  • Browser: Unknown
  • Browser Version:

1
Online

Tuesday, 16 August 2022