Copyright 2019 - Custom text here

DIREKTORI PEGAWAI

Pengurusan Tertinggi

Pegawai Emel Jawatan
Tn Haji Mohamad Yazid Bin Esmail yazid.esmail@kmsw.matrik.edu.my Pengarah
James Tiri Maran james@kmsw.matrik.edu.my Ketua Jabatan Matematik
Saifuzzaman bin Abdul Razak saifuzzaman@kmsw.matrik.edu.my Ketua Jabatan Pengurusan Pelajar
Mohd Fauzi Bin Abdul Dzubir fauzi@kmsw.matrik.edu.my Ketua Jabatan Sains
Siti Nawal Binti Mokhtar nawal@kmsw.matrik.edu.my Ketua Jabatan Sastera Ikhtisas
Kristy Ann Antan kristy.ann@kmsw.matrik.edu.my Pembantu Setiausaha Pejabat

Unit Pentadbiran

Pegawai Emel Jawatan
Jubaidah Binti Hassan (Ketua Unit) jubaidah@kmsw.matrik.edu.my Pegawai Eksekutif Kanan
Noorita Binti Hapni noorita@kmsw.matrik.edu.my Ketua Pembantu Tadbir
Nur Ezzati Dora Kubal Abdullah nur.ezzati@kmsw.matrik.edu.my Pembantu Tadbir
Siti Azimah Binti Jalani siti.azimah@kmsw.matrik.edu.my Pembantu Tadbir
Elve Cynthia Venantius elve@kmsw.matrik.edu.my Pembantu Tadbir
Sameon Bin Amit sameon@kmsw.matrik.edu.my Pemandu Kenderaan
Marjan Bin Matlazim marjan@kmsw.matrik.edu.my Pemandu Kenderaan
Mohamad Nasir Bin Ali nasir@kmsw.matrik.edu.my Pembantu Operasi
Nur Azmahani Binti Jamil azmahani@kmsw.matrik.edu.my Pembantu Operasi

Unit Kewangan

Pegawai Emel Jawatan
Mohd Nurharfiezzie Bin Lehen (Ketua Unit) harfiezzie@kmsw.matrik.edu.my Penolong Akauntan
Cynthia Maria Lukas cynthia@kmsw.matrik.edu.my Penolong Akauntan
Nurul Shakila Binti Ibrahim nurul.shakila@kmsw.matrik.edu.my Pembantu Tadbir Kewangan
Sofia Binti Rajei sofia.rajei@kmsw.matrik.edu.my Pembantu Tadbir Kewangan

Unit ICT

Pegawai Emel Jawatan
Fauzi Bin Zainal Abidin (Ketua Unit) fauzi.zainal@kmsw.matrik.edu.my Pegawai Teknologi Maklumat
Nor Hamsiah Binti Noor norhamsiah@kmsw.matrik.edu.my Penolong Pegawai Teknologi Maklumat
Mohammed Faridzamani bin Kamaruddin farid@kmsw.matrik.edu.my Juruteknik Komputer
Mohammad Syazwan Bin Azis syazwan@kmsw.matrik.edu.my Juruteknik Komputer

Unit Pusat Sumber

Pegawai Emel Jawatan
Santuz Anak Jackie (Ketua Unit) santuz@kmsw.matrik.edu.my Penolong Pustakawan
Noraini Binti Ebni noraini@kmsw.matrik.edu.my Pembantu Perpustakaan
Sophia Anak Steward Maurice sophia@kmsw.matrik.edu.my Pembantu Perpustakaan

Unit Pembantu Makmal

Pegawai Emel Jawatan
Patra Bin Ramli (Ketua Unit) patra@kmsw.matrik.edu.my Pembantu Makmal
Siti Bahiyah Binti Suhaili sitibahiyah@kmsw.matrik.edu.my Pembantu Makmal
Noraini Binti Mohd. Aripin norainiaripin@kmsw.matrik.edu.my Pembantu Makmal
Norasihan Binti Moli norasihan@kmsw.matrik.edu.my Pembantu Makmal
Nurafiezayana Binti Ismanto nurafiezayana@kmsw.matrik.edu.my Pembantu Makmal
Yeo Pei Pei peipei@kmsw.matrik.edu.my Pembantu Makmal

Unit Hal Ehwal Pelajar

Pegawai Emel Jawatan
Ammar Bin Ahmad (Ketua Unit) ammar@kmsw.matrik.edu.my Pegawai Hal Ehwal Pelajar
Minah Binti Darahim minah.darahim@kmsw.matrik.edu.my Penyelia Asrama
Kartimah Binti Kawi kartimah@kmsw.matrik.edu.my Penyelia Asrama
Nuur Khairunnisa Binti Idris nuur.khairunnisa@kmsw.matrik.edu.my Penyelia Asrama
Ahmad Saindin Bin Saimin saindin@kmsw.matrik.edu.my Pembantu Operasi

Unit Peperiksaan

Pegawai Emel Jawatan
Ahmad Syuhud Bin Shuhim (Ketua Unit) syuhud@kmsw.matrik.edu.my Pegawai Perkhidmatan Pendidikan

Unit Bahasa Inggeris

Pegawai Emel Jawatan
Saw Lee Wei (Ketua Unit) sawleewei@kmsw.matrik.edu.my Pegawai Perkhidmatan Pendidikan

Unit Biologi

Pegawai Emel Jawatan
Awang Najib Bin Awang Mohamad (Ketua Unit) awang.najib@kmsw.matrik.edu.my Pegawai Perkhidmatan Pendidikan
Muhammad Hafizuddin Bin Kamarudin hafizuddin@kmsw.matrik.edu.my Pegawai Perkhidmatan Pendidikan

Unit Fizik

Pegawai Emel Jawatan
Misinah Binti Mahamad Fadzil (Ketua Unit) misinah@kmsw.matrik.edu.my Pegawai Perkhidmatan Pendidikan
Mohd Aiman Bin Mohd Adli aiman@kmsw.matrik.edu.my Pegawai Perkhidmatan Pendidikan

Unit Kimia

Pegawai Emel Jawatan
Nurul Hidayah Binti Bani (Ketua Unit) nurulhidayah@kmsw.matrik.edu.my Pegawai Perkhidmatan Pendidikan
Norzi Binti Sameon norzi.sameon@kmsw.matrik.edu.my Pegawai Perkhidmatan Pendidikan
Ahmad Farid Bin Yang Abd Talib ahmadfarid@kmsw.matrik.edu.my Pegawai Perkhidmatan Pendidikan

Unit Matematik

Pegawai Emel Jawatan
Robert anak Nyalan (Ketua Unit) robert@kmsw.matrik.edu.my Pegawai Perkhidmatan Pendidikan
Mohd Khairul Afnan Bin Mustapha khairul.afnan@kmsw.matrik.edu.my Pegawai Perkhidmatan Pendidikan
Mohd Noor Hafizee bin Zulkaflee hafizee@kmsw.matrik.edu.my Pegawai Perkhidmatan Pendidikan

Unit Pengajian Am

Pegawai Emel Jawatan
Mas Aida Binti Nordin (Ketua Unit) masaida@kmsw.matrik.edu.my Pegawai Perkhidmatan Pendidikan

Unit Pendidikan Islam / Pendidikan Moral

Pegawai Emel Jawatan
Roziah Binti Derasit (Ketua Unit) roziahderasit@kmsw.matrik.edu.my Pegawai Perkhidmatan Pendidikan

Unit Kokurikulum

Pegawai Emel Jawatan
Ahat @ Salim bin Angas (Ketua Unit) salim@kmsw.matrik.edu.my Pegawai Perkhidmatan Pendidikan

Unit Sains Komputer

Pegawai Emel Jawatan
Sandran Bin Abdullah (Ketua Unit) sandran@kmsw.matrik.edu.my Pegawai Perkhidmatan Pendidikan
Annur Binti Nor Afifi annur.nor@kmsw.matrik.edu.my Pegawai Perkhidmatan Pendidikan

f t g m

Hubungi Kami :

Kolej Matrikulasi Sarawak
Kementerian Pendidikan Malaysia
Lot 216, Fasa ll, Taman Perindustrian Sejingkat
Lorong Demak Indah 5A1
93050 Kuching, Sarawak
 
TELEFON
082 - 439 100
 
FAX
082 - 439 108
 
EMAIL

GPS
LATITUDE : 1.600
LONGITUDE : 110.429

Dasar Keselamatan

Perlindungan Data

Teknologi terkini termasuk penyulingan data adalah digunakan untuk melindungi data yang dikemukakan dan pematuhan kepada standard keselamatan yang ketat adalah terpakai untuk menghalang capaian yang tidak dibenarkan.

Keselamatan Storan

Semua storan elektronik dan penghantaran data peribadi akan dilindungi dan disimpan dengan menggunakan teknologi keselamatan yang sesuai.

Penafian

Kerajaan Malaysia tidak bertanggungjawab terhadap sebarang kehilangan atau kerosakan yang dialami kerana menggunakan maklumat dalam laman web ini.

Hakcipta Terpelihara © 2018. Kolej Matrikulasi Sarawak Kementerian Pendidikan Malaysia

CoalaWeb Traffic

Today51
This week528
This month1322
Total17100

Visitor Info

  • IP: 34.204.191.31
  • Browser: Unknown
  • Browser Version:

1
Online

Sunday, 20 October 2019